Antidotum

 

Pomiędzy Krakowem a Oświęcimiem, u stóp średniowiecznego Zamku Lipowiec rozciąga się urocza i malownicza wieś Wygiełzów. Znajdujący się tam Nadwiślański Park Etnograficzny, upamiętniający kulturę Krakowiaków Zachodnich jest idealnym miejscem na jednodniową ucieczkę od gwaru wielkiego miasta.


W ramach odpoczynku po dniu pełnym atrakcji warto zagościć w Restauracji Podzamcze, oddalonej o kilkadziesiąt metrów od Skansenu. Przed budynkiem znajduje się parking dla Klientów naszej restauracji.


Sala restauracyjna została urządzona z zadbaniem o każdy szczegół, aby nasi Goście mogli wygodnie zjeść, odpocząć i cieszyć się jej wyjątkowym klimatem. Niepowtarzalny charakter wnętrze zawdzięcza między innymi kominkowi oraz oryginalnej dekoracji.


W ofercie restauracji nawet najbardziej wymagający klienci powinni znaleźć coś dla siebie. Oferujemy szeroki wachlarz przystawek, zup i dań głównych, a także wyśmienite wina oraz rozmaite alkohole. Warto również skosztować niepowtarzalnej w smaku pizzy z pieca. Nie można zapomnieć, że restauracja słynie z typowych polskich potraw. Serwowane są dania barowe, za którymi rodowici Polacy z pewnością już nie raz zatęsknili.


Szybka i wykwalifikowana obsługa doradzi w doborze dań oraz zrobi wszystko, aby czuli się Państwo jak najlepiej. Niezwykłe umiejętności Szefa Kuchni sprawiają, iż Goście chętnie do nas wracają.


Organizujemy również okolicznościowe imprezy, takie jak: wesela, zabawa sylwestrowa czy karnawałowa,  przyjęcia komunijne, chrzciny, osiemnastki, stypy oraz spotkania biznesowe.


Gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, niezapomniane wrażenia kulinarne oraz zadbamy, aby wizyta w naszej restauracji pozostała na długo w Waszej pamięci.

 

Zapraszamy

pon-czw od 12:00 do 21:00  pt-sb od 12:00 do 23:00
oraz nd od 12:00 do 21:00